Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade Co., LTD

Usługa bez granic!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD.

dobra jakość Maszyna tektury falistej na sprzedaż
dobra jakość Maszyna tektury falistej na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7
firmaPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3 companyPics.title4 companyPics.title5 companyPics.title6
manager office communication technic office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ZHAOLI
Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-5,000,000
Rok założenia : 2013
pc Export : 80% - 90%

Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade Co., Ltd. to nowa firma typu, która składała się z działu sprzedaży importu i eksportu oraz dwóch fabryk maszyn. Specjalizująca się w produkcji dwóch serii produktów, jednym z głównych produktów są: "Taobao - maszyna do formowania kartoników", Taobao - maszyna do dłutowania kartonów, automatyczna maszyna do cięcia wzdłużnego, automatyczna maszyna do układania partycji, automatyczna maszyna do partycji "itp. małe opakowanie kartonowe; inne rodzaje głównych produktów są jak trandyckie maszyny do kartonu, takie jak automat do cięcia fleksografów, maszyna do cięcia kartonów, maszyna do laminowania, linia do produkcji tektury falistej itp. Obecnie nasze produkty to nie tylko sprzedaż w kraju, ale także sprzedaż do Europy Unia, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia, Rosja, RPA oraz inne kraje i obszary.

Cangzhou Zhaoli Carton Machinery Co, Ltd. powstała z badań i rozwoju dla maszyny do druku tektury falistej do obecnego "Taobao specjalizuje się w maszynach poważnych i automatycznych maszyn asembler deska poważne", daje pełną grę dla każdej technologii na zaawansowaniu i produkcji na niezawodność, dzięki czemu możemy zachować wiodąca pozycja w dziedzinie maszyn do produkcji tektury falistej. Wszystkie nasze maszyny wykorzystują zaawansowaną technikę cięcia laserowego w centrum przetwarzania, aby ukończyć wszystkie jednostki konstrukcyjne, nasze maszyny mogą wykorzystywać naszą unikalną technologię do realizacji, nawet jeśli trudno jest je wyprodukować.

Nasza firma dołoży wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów i przynieść obfite wynagrodzenie nowym i starym klientom dzięki nowym innowacjom, rozwojowi i doskonałemu serwisowi po sprzedaży.

Szczegóły kontaktu
Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Dara

Tel: 86-317-7800877

Faks: 86-0317-7800977

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)