Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade Co., LTD

Usługa bez granic!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAutomat do maszyn do fleksografii

Elastyczna maszyna do produkcji automatów do fleksografii z pełną kontrolą komputera

Elastyczna maszyna do produkcji automatów do fleksografii z pełną kontrolą komputera

  • mały.img.alt
  • mały.img.alt
  • mały.img.alt
 • duży.img.alt

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: PROWINCJA HEBEI, CHINY
  Nazwa handlowa: ZHAOLI
  Orzecznictwo: CE
  Numer modelu: 2600 mm

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: foliowe pakowanie folii, ładowanie do kontenera i naprawione
  Czas dostawy: 60-70 DNI
  Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
  Możliwość Supply: 5 ZESTAWÓW / MIESIĄCA
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: 150-stopniowa maszyna tnąca do cięcia tektury falistej z 3 lub 5 warstwami maksymalna prędkość robocza: 150 arkuszy / min
  jednostka dłutowania: z pełną kontrolą komputera, aby wyregulować łopatki urządzenie do wycinania: z taśmą do przenoszenia makulatury i szczotką do czyszczenia
  operacja: podawanie tuszu i obsługa po tej samej stronie, łatwe w obsłudze moduł dłutowania: w rolce do cięcia matrycą można dodać ostrze do wycinania matryc
  High Light:

  zgniatarka matryc fleksograficznych

  ,

  fleksografia i wykrawarka

  150-stopniowa maszyna tnąca do cięcia tektury falistej z 3 lub 5 warstwami

  ta maszyna jest maszyną do formowania kartonów z tektury falistej, poprzez drukowanie, wycinanie / wycinanie w celu wytworzenia tektury, którą można złożyć do kartonu.

  Jednostka karmienia:

  Rolka podawania papieru

  1) Bezszwowa stalowa rura, pokryta gumą odporną na zużycie i zrównoważona korekcja.

  2) Średnica dolnego wałka do tłoczenia wynosi 155 mm i chromowanie.

  3) Luz rolek podawania papieru jest regulowany ręcznie za pomocą dwubiegunowego samohamownego zespołu przekładni ślimakowej, a prześwit regulowany jest za pomocą ekscentrycznej przekładni, oznaczonej wagą.

  Automatycznie wróć do urządzenia zerowego

  1) Jednostka podająca, jednostka drukująca są automatycznie resetowane do zera.

  2) Zasadniczo karton jest wyposażony w automatyczne urządzenie do zerowania, które można dopasować do prawidłowej pozycji za pomocą dwóch kawałków testowania tektury drukarskiej, w celu zmniejszenia ilości odpadów z kartonu.

  Jednostka drukująca

  Stalowy anilox (wyprodukowany przez firmę Haili z prowincji Jiangsu)

  1) Stalowa powierzchnia rury przyjmuje zaawansowany proces chromowania, który jest twardy, gładki i odporny na zużycie.

  2) Kropka jest spójna, a tusz jest równy.

  3) Przedłuż żywotność płyty drukarskiej i rolki gumowej.

  4) Dwubiegunowa samozaciskowa spirala jest przystosowana do ręcznego ustawiania luzu wałka rastrowego, a mimośrodowa stalowa tuleja służy do regulacji luzu, a waga jest oznaczona.

  Gumowy wałek

  1) autorstwa jizhou chunfeng.

  2) Powierzchnia stalowej rury pokryta jest odporną na zużycie gumą.

  3) Specjalny szlif w gumowym wałku, dobry efekt transferu atramentu.

  4) Dwubiegunowy samoblokujący się korpus przekładni ślimakowej jest przystosowany do ręcznego ustawiania luzu między cylindrem rastrowym a wałkiem gumowym, a ekwipotyczna przekładnia służy do regulacji luzu, a waga jest oznaczona.

  Dłutownica (pełna regulacja komputera)

  1. Sekcja wstępnego zagniecenia

  1) Wstępnie bigująca średnica wału 110 mm, zastosuj wysokiej jakości bezszwową rurę stalową. Szlifowanie powierzchni, dynamiczna korekcja balansu, twarde chromowanie, płynna rotacja.

  2) Koło wstępnego bigowania wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby poprawić duże koło wstępnie gniecione, aby karton nie został złamany podczas gięcia linii.

  2. Zatarcie sekcji koła

  1) Średnica bigującego wałka wynosi 124 mm, a przyjęta jest bezszwowa stalowa rura wysokiej jakości. Szlifowanie powierzchni, dynamiczna korekcja balansu, twarde chromowanie, płynna rotacja.

  2) bigownica przyjmuje zaawansowaną technologię. Górne koło wykonane jest z kleju z żywicy o dużej twardości i rowków w środku. Podczas przechodzenia planszy synchronicznie z dolnym kołem, linia płyty nie ucieka od pochylenia.

  3) Położenie osiowe koła bigującego, koła wstępnego bigowania i tarczy tnącej jest automatycznie regulowane synchronicznie za pomocą precyzyjnej śruby kulowej.

  4) Regulacja dolnego wałka koła bigującego, wałka wstępnego bigowania i ostrza dłutującego, regulowana struktura mimośrodu jest tak dostosowana, aby struktura była zwarta, łatwa do regulacji i dokładnego pozycjonowania;

  5) Regulacja luzu rolek fałdowania, rolka wstępnego zaginania i dłuta są ręcznie regulowane za pomocą dwubiegunowego samoblokującego się koła ślimakowego, a prześwit regulowany jest za pomocą ekscentrycznej przekładni i oznaczony skalą.

  3. Przedgniatanie, nacinanie i wycinanie gniazda ostrza

  1) Górna średnica rowka wynosi 156 mm, bezszwowa stalowa rura, dwukrotne szlifowanie, twarde chromowanie powierzchniowe, poruszające się płynnie.

  2) Dolna średnica rowka w rowku wynosi 156 mm, bezszwowa stalowa rura, dwukrotne szlifowanie, twarde chromowanie powierzchniowe, poruszające się płynnie.

  3) Precyzyjna obróbka tarczy z górnym rowkiem.

  4) Elektryczna regulacja synchronicznej osiowej pozycji górnych i dolnych dyskowych tarczy tnących, koła bigującego, tarczy tnącej i koła wstępnego bigowania.

  5) Dłutowanie z podwójnym ostrzem z jednym wałem, regulacja wysokości skrzyni przyjmuje strukturę elektrycznego sterowania wewnętrznym zębem, dzięki czemu smarowanie kartonu olejem nie jest łatwe. Regulacja wysokości skrzynki ma elektroniczne zabezpieczenie przed kolizją, nie uszkodzi urządzenia.

  6) Mechanizm posuwu płyty prowadzącej przyjmuje kombinację precyzyjnej śruby kulkowej i liniowej osi optycznej, z elastycznym ruchem i dokładnym pozycjonowaniem.

  Die Cutting Unit (można dodać moduł ostrzy do dłutowania)

  1) Średnica dolnego wałka do wycinania to standardowy wałek do matryc o średnicy 360 mm, który wykonany jest ze stali stopowej odśrodkowej z precyzyjnym szlifowaniem. Jest wyposażony w rowkowany uchwyt mocujący.

  2) Rolka z matą gumową z obróbką stali o wysokiej jakości 45 #, korekta balansu, twarde chromowanie. Mata gumowa przyjmuje markę Depair z Niemiec - odporną poliuretanową tuleję gumową z gładkim nacięciem, wygodną instalacją i ponad 8 milionami czasów sztancowania . Wałek z gumowej maty przyjmuje mechaniczne urządzenia ruchowe, każdy nóż tnie w różnych pozycjach, efektywnie przedłuża żywotność gumowej maty, odległość ruchu wynosi 30 mm , urządzenie do automatycznej kompensacji prędkości liniowej, powoduje, że pętla nieskończonej linii cięcia pracuje w kierunku obwodowym , aby zużycie gumowej maty było bardziej jednolite.

  3) Automatyczny mechanizm szlifujący z gumowym wałkiem, wielokrotnie naprawiaj i poleruj zużytą gumową matę . Współczynnik ponownego użycia maty gumowej został znacznie zwiększony. Lampka alarmu nadal miga po naprawieniu gumowej rolki.

  4) System czyszczący: wał wytłaczający z przodu i z tyłu jest dociskany do taśmy przez silnik opóźniający, a strata papieru jest całkowicie usuwana, tak aby na maszynę nie wpłynęło gromadzenie się makulatury. Wydajność pracy znacznie się poprawiła.

  Szczegóły kontaktu
  Cangzhou Zhaoli Import & Export Trade CO.,LTD.

  Osoba kontaktowa: Dara

  Tel: 86-18232790013

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty